Henry Cavill prozradil, jak vytvořil svou verzi Geraltova hlasu. Jaké jsou ohlasy z premiéry?

4. 12. 2019 3 876×39 světlý/tmavý vzhled

Hlas Zaklínače se může zdát jako věc, u které je celkem jedno, jak bude znít, ale když si uvědomíme, kolik potenciálních diváků hrálo hry z tohoto světa, tak je jasné, že bude velmi těžké je uspokojit. Henry Cavill   si toho je velmi dobře vědom, a proto se nějakou dobu věnoval i tomu, aby jeho hlasové podání bylo opravdu kvalitní.

Nešlo ale o jednoduchou cestu. Inspiroval se výkonem Douga Cocklea, který propůjčil svůj hlas do her o Zaklínači a audioknih.

Uvědomil jsem si, že dokážu něco takového použít a vytvořit (Geraltův) kamenný zevnějšek pomocí podobného hlasu. Nechtěl jsem ho ale udělat Americkým stejně jako Cockle. A tak jsem spojil můj přirozený akcent s tím chraplavým hlasem, co používá Doug. Můj chraplák je o něco hlubší, jeho byl o něco více šeptavý. I tak to ale ukázalo, kdo opravdu Geralt je.

A jak si vedlo promítání prvního dílu, které proběhlo v noci na dnešek? Ohlasy jsou extrémně pozitivní a nejvíce je vyzdvihován Henry Cavill v hlavní roli. Jeho výkon je prý skvělý. Na své si podle všeho přišli i milovníci šermířských scén, ti tvrdí, že souboje v Zaklínači dělají z těch ze Hry o trůny pouhé hospodské rvačky.

Zaklínač z rukou Netflixu nabídne jiný příběh, než bychom čekali. Co si o tom myslí A. Sapkowski?

Uvidíme, jak seriál zhodnotí běžní diváci, zatím ale musíme čekat, protože řezník z Blavikenu dorazí až 20. prosince.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: