Disney+ oznámilo novou dětskou show Star Wars: Jedi Temple Challenge, i vy se můžete stát Jediem

5. 12. 2019 2 165×23 světlý/tmavý vzhled

Disney oznámilo pro svůj streamovací portál exkluzivní show z předaleké galaxie, Star Wars: Jedi Temple Challenge umožní mladým padawanům bojovat o titul rytíře řádu Jedi. Na jejich cestě jim bude pomáhat Ahmed Best   jakožto Mistr a mentor. Mnozí ho znají jako Jar Jar Binkse.

Best bude navíc doplněn i o droida, kterému propůjčí svůj hlas Mary Holland  . A co všechno že bude čekat na mladé učedníky? 

Rozmanité výzvy budou ve třech oblastech testovat spojení Padawanů se Silou - půjde o zalesněnou planetu, palubu křižníku Jediů a chrám Jediů - tím budou jak oni, tak diváci ponořeni do zábavné, humorné a napínavé soutěže.

V základu tedy půjde o jistou verzi populárního pořadu WipeOut, jak přesně bude vypadat ale není zatím známo. Víme jen, že zkoušky budou testovat odhodlání, znalosti a sílu.

Všechny trailery, upoutávky a TV spoty pro Vzestup Skywalkera na jednom místě - Update #2 - nový TV Spot ukázal Sithskou dýku

Star Wars: Jedi Temple Challenge dorazí v průběhu roku 2020. Zároveň je potřeba dodat, že soutěž je dětského charakteru, takže my starší už nemáme možnost se zúčastnit. Ale kdo ví, třeba bude ohlas tak velký, že i nám něco takového umožní.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: