Čtvrtá řada The Expanse nenabídne jednu ze zajímavých nestvůr knižní předlohy

5. 12. 2019 1 921×5 světlý/tmavý vzhled

příští týden dorazí čtvrtá série hardcore sci-fi seriálu The Expanse 81 %, kde nás čeká cesta k novým planetám. Někdy je ale potřeba trochu upravit věci, co se nacházejí v knižní předloze, protože rozpočet není nafukovací. Tentokrát jsme bohužel přišli o krásnou potvůrku.

Otevření brán nám dává možnost poznat jiné světy a spolu s nimi se v knihách objevily také nové nestvůry, které nelze vždy zpracovat jednoduše, nebo levně. A to je i případ šestinohých ještěrek nacházejících se na planetě, kam se uchýlí obyvatelé Pásu.

Jelikož ale nejde o humanoidní tvory, tak by bylo nutné je vytvořit pomocí CGI, a protože jich tam nežije málo, tak by jich museli vytvořit opravdu hodně, což by nebylo levné. Je to ale i škoda, protože by bylo zajímavé vidět tyto tvory, co dokáží napodobit hlas své kořisti, aby ji mohli snadno lapit.

Nahlédněte do zákulisí The Expanse s várkou exkluzivních fotografií z nové knihy k tomuto seriálu

Není to ale o tom, že by Amazon hodlal být krkavčí matkou poté, co tento seriál zachránil, ale někde holt musí občas trochu ušetřit, protože $1 miliardu spolkne seriál ze světa Pána prstenů. Navíc se podle všeho dočkáme spousty jiných luxusních věcí.

The Expanse dorazí už 13. prosince, kdy vyjde všech 10 epizod najednou.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: