Druhá sezóna Jacka Ryana je trhákem Amazon Prime Video, jak si vede v porovnání s konkurencí?

5. 12. 2019 878×7 světlý/tmavý vzhled

Amazon Prime Video čeká celkem silné zakončení letošního roku díky vydání čtvrté řady seriálu The Expanse 81 %. Do té doby ale diváci zjevně nestrádají, protože druhá série Jacka Ryana 81 % je aktuálním hitem.

V hlavní roli s Johnem Krasinskim   jsme se tentokrát vydali do Venezuely, kde na nás čekaly místní politické rozbroje okořeněné o nájemné vrahy a tajné agenty. A i když tato řada nedosáhla takových kvalit jako ta první, tak zaznamenala zhruba 25% nárůst ve sledovanosti a v rámci prvního týdne ji vidělo 9,2 milionu diváků.

Bohužel je těžké porovnávat seriály od různých společností, protože Netflix ukáže statistiky jen když se mu to hodí a HBO vydává své seriály postupně, nikoliv najednou. Z tabulek společnosti Nielsen ale vyplývá, že průměrná sledovanost jednotlivých epizod je kolem 4,6 milionu diváků, Hra o trůny 91 % se na taková čísla dostala až s třetí řadou - srovnání je pouze na půdě U.S.

Co přinese konec roku na půdě seriálů, průřez tím, co nám nabízí HBO, Amazon, či Netflix

Vypadá to tedy, že Tom Clancy's Jack Ryan je na velmi dobré cestě, doufejme jen, že se s dalšími řadami dočkáme obdobné kvality.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: