První sestřih Ligy spravedlnosti měl skoro pět hodin. Birds of Prey ukáží rozchod Harley s Jokerem

Datum vydání 6. 12. 2019Shlédnutí 3 478×Sdílení článku279Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Úplně první sestřih Ligy spravedlnosti 60 % Zacka Snydera   měl bezmála pět hodin, prozradil sám režisér na svém twitterovém účtu. Šlo o takzvaný assembly cut, který bývá vždy delší, než finální verze. Tvůrce tak reagoval na spekulace okolo takzvaného Snyder Cutu, o němž někteří spekulovali, že je právě jen hrubým, nedopilovaným náčrtem.

Snyder už v minulosti natočil některé extrémně dlouhé filmy. Například nejdelší sestřih Watchmen 79 % dosahuje délky přes tři a půl hodiny. Podobně by na tom měl být právě i zmíněný Snyder Cut, takže i z něj podle všeho tvůrci zhruba devadesát minut vystříhali. Avengers: Endgame 84 % od konkurenčního Marvelu mají mimochodem jen lehce přes tři hodiny.

Škoda talentu: 10 skvělých herců, které superhrdinské filmy nedokázaly využít naplno

Fanoušci DC na brazilském CCXP se zase dočkali exkluzivní ukázky z nadcházejícího snímku Birds of Prey  . Konkrétně úvodu, v němž je Harley Quinn po rozchodu s Jokerem vykopnuta na ulici. Hrdinka si následně adoptuje hyeny a odpálí chemičku, ve které se kdysi pár dal dohromady. Představitel Jokera Jared Leto   se přímo v záběru nicméně neukáže.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *