Star Wars: Lando se málem ukázal už v sedmičce, návrat přilby Kyla Rena má svůj důvod

Datum vydání 6. 12. 2019Shlédnutí 4 626×Názory k tématu7Sdílení článku107Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

V nadcházejícím Vzestupu Skywalkera   se po desetiletích opět ukáže herec Billy Dee Williams   v roli Landa Calrissiana. Vidět jsme ho však mohli už v roce 2015, kdy vyšla sedmá epizoda. Režisér J. J. Abrams   si velmi přál postavu zahrnout, podobně jako chtěl třeba ukázat Luka Skywalkera, jak cvičí Rey. Záhy mu nicméně došlo, že nemá čas.

Film Síla se probouzí 76 % musel totiž představit nové hrdiny a padouchy a zároveň zcela nezanedbat ty původní. Abrams nicméně na Landa nezapomněl a Williamse kontaktoval jakmile věděl, že bude režírovat i letošní devátý díl. Herec s tím už ani nepočítal a zmínil, že je ze svého návratu k sérii velmi, velmi šťastný.

Star Wars: Známe detaily z finále deváté epizody. Vysvětlíme únik fotek ze Vzestupu Skywalkera

J. J. Abrams také vysvětlil, proč se rozhodl vrátit Kylovi Renovi jeho přilbu. Někteří fanoušci z toho totiž nebyli zrovna dvakrát nadšení, neboť jim přišlo, že tak režisér podkopává charakterový vývoj z Posledního z Jediů 72 %. Abrams ale prozradil, že měl dva dobré důvody.

Kylo se prý opravou přilby snaží vyjádřit svou obnovenou věrnost rytířům z Renu a Temné straně. Navíc plánuje udělat něco konkrétního, k čemu se mu přilba bude hodit. Co přesně Ren plánuje, se dozvíme už 19. prosince, kdy má Vzestup Skywalkera premiéru.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *