Legenda o Mulan se dočkala plnohodnotného traileru, který nám ukázal nepřítele a pár ikonických scén

7. 12. 2019 2 663×59 světlý/tmavý vzhled

Letošní rok nebyl z hlediska hraných adaptací z dílny studia Disney zrovna šťastným, protože Aladin 70 % divákům moc nadšení nepřinesl. Lví král 78 % sice dopadl o něco lépe, ale na druhou stranu nejde tak úplně o hranou adaptaci animovaného filmu. Příští rok by ale mohl být ve znamení mnohem většího úspěchu, protože nás čeká Mulan, ke které se rozhodli přistoupit trochu jinak.

Už nějakou dobu víme, že nás nečeká věrná kopie animované předlohy, a jak můžeme vidět v traileru, tak se do filmu podívají nové postavy. Milovaný Mushu sice zmizí, ale to hlavně proto, že hraná adaptace se mnohem více drží samotné legendy. Místo něj se ale v traileru objevil fénix, kde je otázkou jakou roli sehraje, podle legendy by mělo jít o strážce samotného císaře.

Na scéně se pak objevuje i nová čarodějka, ta rozhodně přináší zajímavý prvek celému snímku a posiluje řady nepřítele. Navíc to vypadá, že nás čeká opravdu úchvatná bitva plná odkazů na klasické asijské filmy, kde můžeme vidět skoky popírající fyziku.

Blíží se Simpsonovi svému konci? Skladatel původní znělky si myslí že ano

Co se týče scén z původního animovaného snímku, tak v tomto traileru jde hlavně o výcvik Mulan v armádě, kde zazní i ikonická věta "muže z vás udělám," v tomto případě tedy jen nejspíš bez písně. Mulan dorazí do našich kin 26. března 2020.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: