Marvel: Scénář odhalil další oběti Thanosova lusknutí, Eternals prý už vědí o Avengers

9. 12. 2019 26 369×121 světlý/tmavý vzhled

Studio Disney by si s letošním hitem Avengers: Endgame 84 % rádo urvalo nějakou tu zlatou sošku. Zaslalo proto blockbuster oscarové komisi a zároveň zveřejnilo scénář snímku. Z toho jsme se překvapivě dozvěděli jeden dosud neznámý příběhový detail: Thanosovo lusknutí zabilo ještě tři postavy, o jejichž osudu jsme dosud nic nevěděli.

Konkrétně se na prach rozpadli čaroděj Wong, vědkyně Jane Foster a nabručený Thaddeus Ross, který kdysi tlačil Avengers k podepsání Sokovijské smlouvy. Poslední jmenovaný se mimochodem už brzy ukáže znovu, konkrétně v nadcházejícím snímku Black Widow   koncem dubna příštího roku.

Avengers: Pět důvodů, proč byla loňská Infinity War lepší než letošní Endgame

Kevin Feige   z Marvelu zase v uplynulých dnech na CCXP prozradil něco málo o nadcházejících Eternals  . Ti totiž údajně vědí o existenci Avengers, přestože Avengers je zatím příliš neznají. My se zase dozvíme víc o Nebešťanech, kteří hráli roli v příbězích Strážců Galaxie. Tentokrát je prý uvidíme v jejich plné nesmírné moci. Nebešťanem byl mimochodem třeba Star-Lordův otec Ego, který ovládal celou planetu.

Eternals dorazí 5. listopadu 2020.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: