Zaklínač se dočkal tří dalších ukázek, Geralt, Ciri i Yennefer se potýkají s osudem a těžkou chvílí

9. 12. 2019 8 090×19 světlý/tmavý vzhled

V rámci brazilského Comic-Conu, který proběhl tento víkend, bylo k vidění opravdu mnohé. Svůj panel samozřejmě hostil i Netflix a hlavními tvářemi se stalo obsazení Zaklínače spolu s producentkou Lauren S. Hissrich  . Mimo klasických otázek a dotazů došlo také na tři ukázky ze seriálu.

Ani jedna z nich bohužel nebude dostupná online, což je celkem běžnou praxí Comic-Conů. Máme pro vás ale rozbor jednotlivých scén. Ta první nabídla prodlouženou scénu boje v trůnním sále Cintry, kde Geralt po boku Ježka bojuje se stráží. V samém závěru vezme do ruky meč i královna Calanthé a scéna končí tím, že zaklínače žádá, aby přestal bojovat.

Druhá scéna diváky zavedla k Ciri, jak zmateně bloudí v lese. Při své snaze najít cestu narazí na světélkující keř, jakmile se k němu přiblíží, tak se octne v Brokilonu a je obklíčena místními dryádami. Zbraně mají namířeny na mladou princeznu a mluvíc jazykem, kterému nerozumí ji odvádějí. Ciri se ptá kam ji vedou, ale odpovědi se v rámci ukázky nedočká.

Třetí video bylo pravděpodobně tím nejsilnějším a nabídlo pohled na Yennefer, jak sedí na pláži a vedle ní leží mrtvé dítě. Promlouvá k němu o životě, přátelích, co ji zradili, milencích a rodině. Dítěti řekne, že by mělo být šťastné, že je mrtvé, protože svět stejně nic dalšího nenabízí. Tato scéna končí pohřbením dítěte se slovy "Spi dobře."

Pohlédněte na tři nové plakáty k Zaklínači, které ukazují strach, proroctví a sílu

První dvě scény jsou adaptací příběhů z knih, ale ta třetí nás zřejmě zavede do minulosti Yen a ukáže nám více, než předloha napsaná Andrzejem Sapkowskim. Do vydání ale zbývá už jen 11 dní.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: