Kevin Feige: Dalším krokem v evoluci Marvelu je multiverzum, Doctor Strange 2 všechno změní

10. 12. 2019 19 999×63 světlý/tmavý vzhled

Šéf Marvelu Kevin Feige   promluvil na brazilském CCPX o minulosti a budoucnosti propojeného vesmíru MCU. Připomenul, jak filmaři nejprve představili Iron Mana a jeho zbroj, poté supervojáky a Asgarďany a nakonec je všechny seznámili v prvních Avengers 83 %. Tam se však nezastavili.

Dalším krokem byla expanze do vesmíru, který jsme zkoumali po boku Strážců Galaxie. Třetí velké novinky jsme se pak dočkali letos v Endgame 84 %, kde ústřední hrdinové objevili možnost, jak cestovat časem. Dalším krokem v evoluci se pak stane multiverzum, které se otevře dokořán v nadcházejícím druhém díle Doctora Strange  .

Jane Foster jako Thor: Povíme, jak se vědkyně stala bohyní hromu v komiksech

To prý bude mít důsledky i pro jeden seriál na Disney+. Konkrétní informace Feige neprozradil, jen zmínil, že nemá na mysli WandaVision  . Pokud bychom měli hádat my, tipneme nejspíš Lokiho   – ten totiž skrze krádež Teseraktu vytvořil paralelní vesmír.

Když už jsme výše zmínili Endgame, připojíme ještě dvě další drobné novinky. Za prvé konečně víme, kdy přesně se Captain America dočkal svého tance s Peggy Carter. Nově zveřejněný scénář prozradil, že se scéna odehrává v roce 1949. Díky tomu také nyní můžeme vypočítat, že má hrdina v roce 2023, kdy předává štít Falconovi, už úctyhodných 112 let.

Nakonec jim práci našli: 6 herců, kteří dostali jinou roli, než kterou chtěli původně

Na závěr pak ještě ukážeme concept art k filmu, který nově vyplul na povrch.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: