Dočkáme se někdy třetích Lovců pokladů s Nicolasem Cagem? Kolikrát byl tento film vlastně odložen?

10. 12. 2019 2 335×37 světlý/tmavý vzhled

Psal se rok 2007, do kin akorát zavítal snímek Lovci pokladů: Kniha tajemství 64 % a nikdo nepochyboval o tom, že za pár let uvidíme další film. Nyní máme rok 2019 a stále jsme se nedočkali, co se tedy stalo na cestě k dalším Lovcům pokladů? Kolikrát vlastně byli odloženi?

První zprávy o scénáři se objevily už v roce 2010, ale ještě o dva roky později Nicolas Cage   tvrdil, že není hotov. To nakonec vedlo nejspíš i k dalším přepisům a v letech 2013 a 2014 se vynořilo několik menších komentářů, které potvrdily, že se film opravdu chystá. Producent Jerry Bruckheimer   navíc promluvil i o dokončení prvního aktu. Ani rok 2016 ale nepřinesl žádný velký posun směrem k oficiálnímu oznámení.

A právě v roce 2016 byl film znovu odložen, protože Disney nenašlo zalíbení v představeném produktu. O rok později se opět objevují zprávy, že scénář je konečně hotov, ale v kanceláři velkého myšáka se opakuje stejný příběh jako rok předtím.

Rok 2018 přinesl podobnou písničku, Disney opět nebylo dostatečně spokojeno, tentokrát ale zvěsti naznačují, že nový scénář je velmi blízko přesvědčení vedení, aby filmu dali zelenou. Ani rok 2019 ale nedal snímku barvu jara, přece jen ale letos přišla jedna změna.

Vykoupení z věznice Shawshank slaví 25 let. Prozradíme, co jste o nejoblíbenějším filmu nevěděli

Tentokrát se totiž do komentářů pustil sám Bob Iger, podle něj jsou Lovci pokladů blízko svému třetímu filmu, takže stále existuje naděje, že se opravdu dočkáme. Oficiálně ale Disney zatím nic nepotvrdilo, takže nezbývá než čekat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: