Poslední z Jediů byl pochybný, přiznal John Boyega. Podle Daisy Ridley je čas říct sbohem

11. 12. 2019 11 746×1067 světlý/tmavý vzhled

Osmá epizoda Star Wars s podtitulem Poslední z Jediů 72 % se mezi fandy dočkala poměrně rozporuplného přijetí. Mnozí kritizovali vývoj charakterů, příběh i některé motivy, které údajně rozbíjejí vnitřní integritu univerza. Nyní se ukázalo, že úplně spokojen není ani John Boyega  , herecký představitel Finna.

„Myslím si, že Síla se probouzí 76 % byla solidním začátkem,“ prozradil serveru Hypebeast. „Mám-li být upřímný ohledně Posledního z Jediů, řekl bych, že mi přišel trošku pochybný. Nesouhlasil jsem nutně s mnoha jeho rozhodnutími.“ Herec dodal, že se o tom často bavil i s kolegou Markem Hamillem  , který hraje Luka Skywalkera.

Tajemství Star Wars prequelů: 5 nápadů, které se do trilogie nakonec nedostaly

Jejich kolegyně Daisy Ridley   mezitím v rozhovoru pro Variety chválila tvůrce nadcházejícího Vzestupu Skywalkera  . Scénárista Chris Terrio   a režisér J. J. Abrams   prý dokázali skvěle uzavřít příběh. Nyní je tudíž ten správný čas říci sbohem. Herečka nicméně žertem dodává, že po premiéře 20. prosince už bude mít jistě jiný názor a začne žadonit, aby ji vzali zpátky.

Čeští diváci se premiéry snímku dočkají ještě o den dříve, 19. prosince.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (10 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: