Wonder Woman: Fanouškovská teorie vysvětluje návrat Steva Trevora, film už je dokončený

11. 12. 2019 12 078×11 světlý/tmavý vzhled

Pokud vám po zhlédnutí traileru na nadcházející Wonder Woman 1984   pořád ještě v hlavně straší otázka, jak je možné, že se vrátí Steve Trevor, máme pro vás možnou odpověď. Server Screen Rant si všiml jednoho zajímavého detailu z ukázky a prozkoumal komiksy DC, aby aby nakonec přinesl potenciální vysvětlení.

V jednom záběru konkrétně vidíme padoucha Maxwella Lorda (Pedro Pascal  ), jak se sklání nad jakýmsi krystalem. Přitom nám z ní v uších jeho hlas: „Pomyslete na vše, co jste vždycky chtěli.“ V DC komiksech přitom existuje takzvaný Chaos Crystal, který má skutečně moc plnit přání.

Dřevo, azbest nebo zápalky. 7 naprosto trapných slabin superhrdinů

A co by si mohla Wonder Woman přát víc, než návrat svého milovaného Steva Trevora? Screen Rant se dokonce domnívá, že skrze krystal získá své schopnosti i Barbara Minerva alias Cheetah. Aby dokázala Maxwella Lorda zastavit, bude muset Diana údajně nejspíš krystal zničit – a s ním znovu ztratit svou životní lásku.

Zda takhle nějak skutečně bude vypadat děj nadcházejícího snímku, zatím pochopitelně nevíme. Režisérka Patty Jenkins   každopádně prozradila, že je film už prakticky hotový a v současné době si už jenom hraje s různými detaily. Premiéry se dočkáme 4. června.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: