Přátelé opouštějí Netflix, do kdy se na ně ještě můžete dívat, a kde je najdete poté?

Datum vydání 14. 12. 2019Shlédnutí 19 397×Názory k tématu1Sdílení článku158Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Přátelé 89 %, jeden z nejlepších seriálů historie, který si před nedávnem prošel zajímavým obdobím, kdy byl označen za sexistický, homofobní a kdo ví jaký ještě. Všechny tyto názory přišly ale jen díky jedné věci, tento sitcom se totiž stal součástí knihovny Netflixu a dostala se k němu tedy další vlna diváků.

Bouře ale dávno utichla a nám zůstal opět náš milovaný seriál. Tedy až doposud. Vysílací práva totiž mění majitele, respektive zůstanou u samotného tvůrce, studia Warner Bros., to jich ve spolupráci s HBO využije pro vlastní streamovací službu HBO Max. Což ve zkratce znamená konec Přátel na Netflixu.

Přátelé: Kolik dostávali herci za jednotlivé epizody, a kolik jim tento seriál vydělává dnes?

Užijte si tedy poslední dny, 31. prosince je totiž poslední den, kdy je na Netflixu uvidíme. A jelikož HBO Max bude spuštěno až v květnu 2020, a není ani jisté, jestli bude v tu samou dobu dostupné u nás, tak je nejspíš nějakou dobu nebudeme moct sledovat skrze žádnou streamovací platformu.

Update: Datum je oficiálně potvrzen pouze pro US, zbylé regiony o ně pravděpodobně přijdou až ve chvíli, kdy do nich HBO Max dorazí.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *