Hra o trůny: Jedna herečka by se vrátila v prequelu, Peter Dinklage komentoval reakce fanoušků

13. 12. 2019 9 295×115 světlý/tmavý vzhled

Chystaný seriál House of Dragon   nás zavede do minulosti světa Západozemí. Prozkoumáme v něm časy, kdy ještě říši vládl dračí rod Targaryenů, dávno před událostmi původní Hry o trůny 91 %. Vzhledem k tomuto zasazení je pochopitelně nepravděpodobné, že uvidíme nějaké staré známé – s možnou výjimkou rudé kněžky Melisandry.

„Záleželo by na příběhu,“ vyjádřila se herečka Carice van Houten  . „Měla bych zájem, pokud bychom mohli prozkoumat její zcela odlišnou stránku. Musel by to být zajímavý úhel pohledu, který jsme dříve neviděli. Jinak mi přijde, že jsme to zakončili přirozeným způsobem – což je také dobře.“

Hra o trůny: O čem bude seriál House of Dragon? Shrnuli jsme stručně historii Targaryenů

Připomeneme, že rudá kněžka zemřela bezprostředně po bitvě o Zimohrad, když úspěšně splnila svůj úkol chránit život před smrtí a světlo před temnotou.

Herečka ještě zažertovala, že by se nebránila ani výměně kostýmu. Melisandra prý mohla mít v době vlády Targaryenů zrovna třeba modré období.

Kolega herečky Carice van Houten Peter Dinklage  , představitel Tyriona Lannistera, mezitím poskytl rozhovor New Yorkeru. Na otázku, co si myslí o konci osmé sezóny, prý jenom prázdně hleděl. Vyjádřil se nicméně k fanouškovským reakcím na šílenství královny Daenerys, která spálila celé Královo přístaviště.

Smrt si vás najde na Zimohradu. Povíme, kolik životů vyhaslo v celém seriálu Hra o trůny

Přišlo mu, že se scénáristům přerod milované vládkyně ve vraždící monstrum povedl a že se podobné tragédie zkrátka stávají. Dokonce občas takové lidi volíme i do úřadů. Lidé, kteří pojmenovávali své děti či mazlíčky Khaleesi, si prý měli nejprve počkat, jak seriál nakonec dopadne.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: