Endgame: Představitelka Nebuly odhalila improvizovanou scénu, Rocket měl žertovat o vraždě Thora

13. 12. 2019 10 468×30 světlý/tmavý vzhled

Snímek Avengers: Endgame 84 % nám hned v úvodu ukázal, jak jsou spolu Nebula a Tony Stark uvězněni na palubě lodi Strážců Galaxie, zatímco jim dochází vzduch a jídlo. Čas si tráví hraním hry, ve které cvrnkají malé trojúhelníčky přes laťky z prstů. Herečka Karen Gillan   nyní odhalila, že scéna vznikla skrze improvizaci a ona ve hře skutečně zvítězila.

Prozradila také, že pro ni bylo občas dost obtížné orientovat se v ději, protože neměla k dispozici kompletní scénář. Potřebovala totiž vědět, zda zrovna hraje Nebulu z roku 2023, nebo její verzi z roku 2014. Nakonec jim začala říkat dobrá, respektive zlá Nebula a s pomocí režisérů tuto dvojroli zvládla.

Avengers: Pět důvodů, proč byla loňská Infinity War lepší než letošní Endgame

Když už jsme ale u Marvelu, musíme také zmínit vystřižený vtípek ze scénáře, který se nově objevil na internetu. Pochází ze scény, v níž Rocket a Thor dorazí na Asgard a chystají se vytáhnout Kámen nekonečna z Jane Foster. Thor ale důležitému úkolu nevěnuje patřičnou pozornost.

Ve vynechané části scénáře zareagoval Rocket na parťákovu nepřítomnost přesně tak, jak byste čekali: „Mohl bych ho zabít a říct, že to udělali elfové.“

Myslel tím samozřejmě pohůnky Malekitha, s nimiž Thor bojoval ve snímku Temný svět 72 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: