Vzestup Skywalkera ukázal fotky z natáčení a scénu z filmu, která odhaluje Palpatinovu roli

Datum vydání 14. 12. 2019Shlédnutí 6 182×Sdílení článku112Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

TV spotů, teaserů, upoutávek a dalších propagačních materiálů máme kolem Vzestupu Skywalkera tolik, že už to začíná být tak trochu kontraproduktivní a s každým dalším videem si spíš říkáme "meh, už zase?" Někdy se ale ukáže kousek, který za to stojí, i když upřímně, kdyby nechali následující scénu ležet ladem a my ji viděli až v samotném filmu, tak by to možná bylo lepší. Navíc jde o SPOILER, takže se dívejte jen na vlastní nebezpečí.

spoilerJak můžete vidět, tak jsme se dozvěděli, že Palpatine ve vší tichosti tahal za nitky a postupně lákal Bena Sola alias Kylo Rena do své pasti. Zároveň se tím potvrzuje teorie, že Snoke byl jen Palpatinovou loutkou a svou sílu měl pravděpodobně jen díky tomu, že mu k ní Císař otevřel dveře. A kdo ví, možná ji v něm i posiloval.

Sithský palác je každopádně vítanou novinkou, a i když toto video zabíjí jistý "wow efekt" toho, když bychom ho poprvé spatřili až ve filmu, tak v nás na druhou stranu podněcuje touhu vědět víc.

Samotné záběry z natáčení ale ani zdaleka nemůžeme považovat za spoilery, takže se jimi vesele kochejte níže. K vidění jsou Daisy Ridley  , John Boyega  , Oscar Isaac  , J. J. Abrams   a další.

Asi nejzajímavějším kouskem je ale další pohled na skupinu rytířů z Renu. Uvidíme, jakou roli sehrají v závěru této ságy.

Poslední z Jediů po dvou letech. Známe hlavní důvody, proč snímek některé fanoušky zklamal

Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera dorazí do kin už za 4 dny. Do té doby, provázej vás Síla.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *