Darth Vader by se mohl dočkat vlastního seriálu, kdo by ho ztvárnil, a kdy by se odehrával?

Datum vydání 14. 12. 2019Shlédnutí 24 115×Názory k tématu10Sdílení článku744Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Že Disney hodlá prozkoumávat předalekou galaxii a její příběhy i nadále není žádnou velkou novinkou. Mandalorian nám dodal už šest epizod z osmi a v produkci jsou seriály o Obi-Wanovi s Ewanem McGregorem   v hlavní roli, a o Cassianu Andorovi. Není se tedy čemu divit, že i jedna z nejikoničtějších postav celé Ságy Skywalkerů by se mohla dočkat vlastního prostoru.

První zpráva přišla z portálu We Got This Covered, který v minulosti také informoval o tom, že Robert Pattinson   bude hrát Batmana v novém filmu, a že se pracuje na sérii s Obi-Wanem. V obou případech měl pravdu. Takže je celkem reálné, že opravdu uvidíme seriál s Darth Vaderem v hlavní roli.

Obsazení by mělo zahrnout jak Jamese Earla Jonese  , který Vaderovi dal jeho hlas, tak by se podle všeho mohl objevit i Hayden Christensen  . Ten by měl propůjčit svou tvář pro pohledy do minulosti, kdy byl Vader ještě Anakinem, plus nejspíš i pro chvíle, kdy bychom ho spatřili bez jeho přilby.

Vzestup Skywalkera ukázal fotky z natáčení a scénu z filmu, která odhaluje Palpatinovu roli

Z toho plyne i doba, kdy by se měla tato série odehrávat a měli bychom tedy zavítat do doby mezi Epizodami III a IV. Disney ale zatím oficiálně nic nepotvrdilo a je dost možné, že ještě dlouho nepotvrdí. Vždyť Ewan musel informace o svém seriálu tajit dlouhé čtyři roky.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *