The Expanse: Čtvrtá řada je tu, pátá na cestě, jak to ale vypadá s další budoucností této série?

15. 12. 2019 5 349×11 světlý/tmavý vzhled

Amazon Prime Video se rozhodlo udělat svým divákům radost a podobně, jako u druhé série Jacka Ryana 81 %, i u čtvrté řady seriálu The Expanse 82 % nám dodalo všech 10 epizod o den dříve, než původně slibovalo. V seriály zahuštěném konci roku tedy můžeme sledovat další skvělý kousek, jak to ale bude s jeho budoucností?

Knižní předloha v tuto chvíli nabízí osm dílů a devátý dorazí v průběhu příštího roku. Příběhově tedy stále máme kam jít, čehož si je vědom i Amazon, protože pátá řada se chystá. Každá série nám nabídla zhruba to, co obsahuje příslušná kniha, takže na konci té aktuální se nacházíme na prvních stranách páté knihy.

Až do konce šestého dílu jde vše celkem hladce, s příchodem té sedmé se ale věci značně mění.

spoilerTa totiž začíná 30 let po událostech předešlé knihy, a to je skok, který se jen těžko zpracovává z hlediska seriálu, zvláště, když hlavní postavy jsou stále stejné, jen o oněch 30 let starší.

Nahlédněte do zákulisí The Expanse s várkou exkluzivních fotografií z nové knihy k tomuto seriálu

Produkce ale věří, že s prostředky a důvěrou Amazonu dokáží překonat i tuhle překážku na své cestě. Zatím je to sice nemusí nijak extra trápit, protože dříve jak za dva roky tento problém nebudou muset řešit. Čas ale plyne jako voda, takže je dobře, že už nad tím pomalu začínají přemýšlet.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: