Hra Fortnite hostila Star Wars event, kde jsme mohli vidět virtuální leteckou bitvu a další klip

15. 12. 2019 1 587×12 světlý/tmavý vzhled

Star Wars je asi největším filmovým fenoménem historie, a jestli se mu na herním poli může něco rovnat, tak je to právě Fortnite, hra, která ani zdaleka nemá takovou historii, ale popularitě se těší úplně stejně. V minulosti se v ní odehrál živý koncert a nyní jsme měli možnost vidět zhruba 12 minut dlouhý přenos, jehož součástí byl i J. J. Abrams  .

Jak můžete vidět ve videu výše, tak celou show odstartoval přílet flotily a nástup Millennia Falcon, který se pustil do několika Tie Fighterů. Pak jsme mohli slyšet proslov samotného režiséra, a následně jsme konečně spatřili i další klip ze Vzestupu Skywalkera.

Ten neodhalil mnohé, naopak spíše trochu zklamal, protože jsme sice viděli Rey, jak oklamala mysl dvou stormtrooperů, ale na druhé straně nechala droidy na lodi. Nebylo by příjemné, kdybychom mohli opět vidět, jak jsou milovaní plecháči zdrojem vtipných scén a ne Finn, který sice netuší kam má jít, ale i tak zvolá "následujte mě".

Darth Vader by se mohl dočkat vlastního seriálu, kdo by ho ztvárnil, a kdy by se odehrával?

Doufejme ale, že zbytek filmu nabídne lepší scény, protože ostatní trailery a ukázky nabídly rozhodně zajímavější záběry. Podle videa to navíc vypadá, že J. J. Abrams měl připraveno více klipů, Darth Jar Jar a balada Síly Rey a Kylo Rena asi počítat nemusíme, ale rytíři z Renu mohly být zajímavou možností.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: