Vzestup Skywalkera: George Lucas vynechal premiéru, John Boyega znovu mluvil o Finnovi

Datum vydání 19. 12. 2019Shlédnutí 6 093×Názory k tématu5Sdílení článku155Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

George Lucas   je duchovním otcem série Star Wars a nad příběhy z předaleké galaxie si udržoval kreativní kontrolu až do doby, kdy prodal Lucasfilm Disneymu. Tvůrci nových projektů s ním ale dodnes často svá díla konzultují a Lucas se takto podílel třeba na populárním Mandalorianovi 85 % či na nové deváté epizodě. Přesto se nezúčastnil slavnostní premiéry Vzestupu Skywalkera 70 %.

Ostatní tvůrci novinky Lucasovu nepřítomnost zmínili, ale nijak nevysvětlili. Někteří spekulují, že se slavný filmař jen drží svých slov o tom, že se po prodání Star Wars pohnul dál – kdysi přirovnal svůj vztah k Lucasfilmu ke vztahu po rozchodu s bývalou partnerkou. Na druhou stranu stojí za zmínku, že Lucas v minulosti navštívil celou řadu premiér a událostí spojených s předalekou galaxií, například letošní otevření atrakce Star Wars: Galaxy’s Edge v zábavním parku Disneyho.

Poslední z Jediů po dvou letech. Známe hlavní důvody, proč snímek některé fanoušky zklamal

Herec John Boyega  , který nedávno kritizoval roli své postavy Finna v předloňském Posledním z Jediů 72 %, si mezitím znovu dloubl do osmé epizody. Sice se mu prý líbil nápad režiséra a scénáristy Riana Johnsona   rozdělit hlavní postavy, zároveň mu ale přišlo, že mohl Finn dostat lepší příběh, zvlášť ve vztahu s Rose.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023