Trénink Keanu Reevese pro Johna Wicka a Matrix je v plném proudu. Navíc bojoval i se světelným mečem

19. 12. 2019 5 693×54 světlý/tmavý vzhled

Před nedávnem se mnoho fanoušků rozhořčilo, když svého milovaného Keanu Reevese   spatřili bez Wickova plnovousu. Jejich nadšení se ale velmi rychle vrátilo, protože čerstvá fotografie z výcvikového centra Taran Tactical, kde se opět bude připravovat na Johna Wicka, ukazuje jeho plnovous v lepší formě než kdy dřív.

Aby toho ale nebylo málo, tak ho tentokrát nečeká trénink jen na ikonického zabijáka, kterým se stal v posledních letech, ale také na jeho původní roli Vyvoleného. Zatím to navíc vypadá, že jak John Wick 4, tak Matrix 4 dorazí do kin v jeden den, konkrétně pak 20. května 2021.

A jak vnímá trénink „krále 9gagu“ jeho trenér?

Trénoval jsem i další herce a většina chce 3-4 hodiny tréninku, aby neměly nějaký divný úchop zbraně. Keanu vše posouvá na jinou úroveň. Nikdy není spokojený a to můžete vidět i na YouTube, kde v některých videích prostě chce jít znovu, a zkusit to lépe a rychleji, což je to, proč je tak dobrý.

Matrix 4 získal hvězdu z Ledového království 2 a Jessica Henwick by se měla stát hlavní tváří

No a pokud se vám nechce čekat na Johna Wicka v akci a zároveň jste fanoušky světa Star Wars, tak pro vás máme kombinaci obojího v podobě videa, kde Keanu Reeves bojuje se světelným mečem.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: