Kevin Feige prozradil, kdo je podle něj nejsilnějším Avengerem

Datum vydání 2. 1. 2020Shlédnutí 5 030×Sdílení článku83Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Když se někdo zeptá, kdo je nejsilnějším Avengerem, tak mnohé napadne Thor, další Captain Marvel, do diskuze určitě zavítá i Iron Man, nebo třeba Dr. Strange. Ani jedno jedno z těchto jmen ale není odpovědí, po jaké by sáhl Kevin Feige  . Kdo je tedy jeho vyvoleným?

Odpověď je Wanda alias Scarlet Witch, postava, kterou jsme měli možnost poprvé vidět v Návratu prvního Avengera 78 %, kde se objevila v potitulkové scéně. Její schopnosti jsme pak v pořádně viděli v Avengers: Age of Ultron 73 % a vrchol její síly jsme si mohli vychutnat když čelila Thanovi v Avengers: Endgame 84 %.

A právě tato scéna je důvodem, proč by Wanda měla být součástí všech debat o tom, kdo je nejsilnějším Avengerem, protože mimo Captain Marvel jde o jedinou postavu, co se mu sama dokázala postavit a nebýt následného bombardování, tak by ho s největší pravděpodobností i zabila.

Seriál WandaVision dorazí dříve, než jsme čekali. Co dalšího nás letos ještě čeká?

Jde tedy jednoznačně o zajímavou volbu, doufejme, že v rámci chystaného seriálu WandaVision se dočkáme hlubšího pohledu na její schopnosti a také samozřejmě do vztahu mezi ní a Visionem.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023