Seriál o Obi-Wanovi ukáže i mladého Luka. Kdy se dočkáme druhé série Mandaloriana a Klonových válek?

Datum vydání 2. 1. 2020Shlédnutí 4 029×Názory k tématu3Sdílení článku375Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Mandalorian 86 % s Pedro Pascalem   v hlavní roli je za námi a ukázal nám, jak vypadá hrané Star Wars v podání Dava Filoniho  . Ten momentálně pracuje jak na další sérii tohoto příběhu, tak na závěrečné řadě Klonových válek 77 %. Mimo nich jsou ale na cestě i další kousky.

Tím nejočekávanějším je asi seriál o Obi-Wan Kenobim  , kde uvidíme v hlavní roli Ewana McGregora  . Nyní to navíc vypadá, že mimo Obi-Wana uvidíme také další známou postavu, i když bohužel ne se známou tváří. Oficiálně zatím nebylo nic potvrzeno, ale je celkem logické, že pokud Obi-Wan měl dohlížet na mladého Luka, tak ho minimálně pozoroval zpovzdálí.

Je otázkou, jak mladého Luka případně uvidíme, ale nynější odhady hovoří, že seriál se bude odehrávat zhruba 5 let před událostmi Nové naděje 88 %.

Star Wars: Revan povstal z Legend a stal se znovu kánonem. Kylo Ren ve filmu navštívil i Mustafar

Co se týče druhé série Mandaloriana, tak ta dorazí někdy na podzim 2020, zprávu zveřejnil Jon Favreau   prostřednictvím svého Twitteru. Nepůjde ale o jedinou letošní show z předaleké galaxie, protože poslední série Klonových válek by měla dorazit už v únoru.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023