Google Maps skrývají Star Wars easter egg, který přináší kousek předaleké galaxie do naší soustavy

Datum vydání 3. 1. 2020Shlédnutí 5 404×Názory k tématu6Sdílení článku114Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Star Wars nám v průběhu let představilo desítky planet, které jsme mohli navštívit skrze filmy, seriály, komiksy, knihy a hry s tím, že poslední jmenovaná kategorie nám nabídla nejbližší možné poznání daných světů. Google Maps bohužel tento fakt nemění, ale na druhou stranu obohatily možnosti prohlížení naší soustavy o příjemný prvek.

Google se před několika lety rozrostl o snímky planet a měsíců naší Sluneční soustavy, a až do nedávna bylo možné pouze vybrat danou planetu a instantně se na ni přesunout. Postupně se ale v jednotlivých regionech světa spouští update, který nám umožní jednak pohlédnout na daný cíl z jeho orbity, a jednak se k němu přesuneme rychlostí světla se stejným efektem, jako bychom cestovali hyperprostorem pomocí Millennia Falcon.

The Expanse: Čtvrtá řada je tu, pátá na cestě, jak to ale vypadá s další budoucností této série?

Jde sice jen o malý easter egg a bohužel se v seznamu nenachází planety ze světa Star Wars, ale pro běžného člověka jde o největší přiblížení se k vesmírnému cestování. A pokud sledujete třeba seriál The Expasnse 82 %, tak díky těmto mapám máte také jedinečnou možnost poznat, kde že se vlastně toto dílo odehrává.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023