Star Wars: editorka prozradila, že vystřižené scény Epizody IX odhalují, jak Palpatine přežil

Datum vydání 4. 1. 2020Shlédnutí 30 524×Názory k tématu24Sdílení článku178Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Po Vzestupu Skywalkera 65 % zavládlo až nepřirozené ticho, nemluví se o něm, ale spíše šušká, a mnozí se raději přesunuli k dalším filmům či seriálům, aby na tento snímek co nejdříve zapomněli. A upřímně, není se čemu divit, i přesto ale velká část fanoušků doufá v odhalení vystřižených scén, protože ty dost často odhalí skvělé věci, které se nevešly do finálního střihu jen proto, aby film nebyl příliš dlouhý.

A právě o vystřižených scénách hovořila editorka Maryanne Brandon, konkrétně pak o segmentech, co měly vysvětlit, jak Palpatine přežil jeho osudný pád, nebo jak znovu přišel k životu.

Šlo o celkem delikátní balancování a stále jsme zvažovali, kolik toho vlastně chceme ukázat. Některé scény se slušně změnily, aby divákům prezentovaly, co jsme chtěli. Nakonec jsme ukázali méně, než s čím jsme začali.

Ve filmu bylo tolik informací a postav, které jsme chtěli ukázat. Myslím, že jsme se měli pocit, že nechceme film zahltit věcmi, co nepotřebujete vědět.

Zrovna Palpatinův osud ale je rozhodně něčím, co by stálo za vysvětlení, protože šlo o ústřední postavu jak původní trilogie, tak té prequelovské.

Seriál o Obi-Wanovi ukáže i mladého Luka. Kdy se dočkáme druhé série Mandaloriana a Klonových válek?

Brandon bohužel neodhalila, co přesně tyto scény obsahovaly, ale snad se dočkáme jejich odhalení prostřednictvím Blu-Ray edice celé Ságy. Chtěli byste vědět, jak dokázal Císař uniknout smrti?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *