Studio Ghibli potvrdilo, že pracuje hned na dvou filmech. Jeden bude z rukou Hayao Miyazakiho

Datum vydání 4. 1. 2020Shlédnutí 3 484×Sdílení článku72Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Ve světě anime filmů asi není většího studia než je právě Ghibli a to samé platí i mezi samotnými tvůrci, kde pomyslnou korunu nese Hayao Miyazaki  . Jeho nejznámějšími filmy jsou pravděpodobně Princezna Mononoke 87 % a Cesta do fantazie 86 %, ale ať sáhnete po čemkoliv z jeho tvorby, tak si můžete být jisti, že půjde o úchvatný kousek.

A právě z jeho rukou dorazí další film, a to i přesto, že před několika lety oznámil, že už pověsí filmařské řemeslo na hřebík. Díky bohu se ale před dvěma lety rozhodl, že přece jen ještě něco vytvoří. Ze zprávy studia vyplývá, že tento snímek ponese název Kimi-tachi wa Dō Ikiru ka, což lze volně přeložit jako „Jak žiješ?“

Původně měl film dorazit ještě před letošní olympiádou v Tokiu, ale podle odhadů producenta Toshio Suzukiho se dočkáme spíše až v roce 2021, možná dokonce ještě o rok později.

Dětem je fakt nepouštějte. 8 velmi dospělých animovaných filmů

Více toho o chystaném filmu z rukou Miyazakiho zatím není známo, a to samé platí i o druhém tajemném snímku tohoto studia. Zpráva ale přichází krátce poté, co HBO Max získalo vysílací práva pro celou tvorbu studia Ghibli, což znamená, že právě tam od jara najdeme již zmíněné snímky a spolu s nimi mnohé další.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *