Vyzkoušejte Voyo na 7 dní zdarma - Přes 2000 filmů a seriálů v češtině, oblíbené pořady dříve než v TV, nejlepší sportovní přenosy, a to vše bez reklam!

Vzestup Skywalkera v tržbách kulhá za Posledním z Jediů. Klepy naznačují, o čem bude příští sága

Datum vydání 6. 1. 2020Shlédnutí 18 216×Názory k tématu25Sdílení článku318Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Přestože devátá epizoda Star Wars Vzestup Skywalkera  65 % pravděpodobně již brzy v tržbách překročí hranici miliardy dolarů, obecně se čeká, že komerčního úspěchu minulého Posledního z Jediů 71 % v kinech nedosáhne. V obou předchozích trilogiích přitom závěrečný díl porazil ten prostřední. Studio Disney samozřejmě stále na novince pořádně vydělá, jen nejspíš ne tolik, jak si možná představovalo.

Objevily se též klepy, které naznačují, jakým směrem se bude ubírat předaleká galaxie Star Wars v budoucnu. Pokud můžeme věřit zdroji Making Star Wars, nadcházející filmy nás zavedou zhruba 400 let před události těch dosavadních. Měli bychom se podívat do vrcholných dob Republiky, kdy byl mistr Yoda ještě mladým rytířem Jedi.

Pomsta Sithů: Nejsložitější boj se světelnými meči byl z filmu vystřižen, prozradil jeden z tvůrců

Zdroj také výslovně zmiňuje sithského lorda jménem Darth Bane, který zavedl Pravidlo dvou a položil tak základy pro pozdější Sidiousův převrat a pád Republiky. Banův přízrak se přitom ukázal už před pár lety v seriálu Klonové války, kde s ním Yoda krátce hovořil.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *