Tenkrát v Holywoodu by se mohlo dočkat vydání čtyřhodinové verze, co k tomu dodal sám Tarantino?

Datum vydání 6. 1. 2020Shlédnutí 1 362×Názory k tématu32Sdílení článku133Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Se 161 minutami se Tenkrát v Holywoodu 79 % rozhodně neřadí mezi filmové drobečky, ale ani zdaleka nedosahuje velikánů, jakými je třeba Návrat krále 90 %. V seznamu tvorby samotného Tarantina   se pak sice řadí mezi delší kousky, ale rozhodně ne ty nejdelší.

To se ale může celkem snadno změnit, protože verze, která má dorazit na blu-ray nabídne o 20 minut více. Podobný krok jsme mohli vidět i u Osmi hrozných 81 %, kde dokonce existují tři verze filmu - kino verze o 168 minutách, speciální edice o 187 minutách a televizní verze o 210 minutách.

Se snímkem Tenkrát v Holywoodu by to ale dotáhl ještě dál, protože jak sám řekl, kdyby nemusel, tak nic nevystřihne. Jediný problém je, že 4 hodiny se nikomu v kině moc sedět nechce. Podle něj by ale snímek s Bradem Pittem  , Leonardem DiCapriem   a Margot Robbie   v hlavních rolích mohl do roka dorazit i o stopáži kolem 240 minut.

Quentin Tarantino má vizi pro další pokračování série Kill Bill, kdy bychom se mohli dočkat?

Jaký je váš názor na dlouhé filmy? Vadilo by vám, kdybychom měli možnost jít do kina na filmy, kde by pravděpodobně musela být v polovině přestávka?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *