Al Pacino jako lovec nacistů? Přesně to nám ukazuje nový trailer pro seriál Hunters od Amazonu

6. 1. 2020 1 267×34 světlý/tmavý vzhled

Garáž Amazon Prime Videos se už za pár týdnů rozroste o další seriál, který bude patřit do trochu drsnější sorty. Nenabídne sice tolik krve jako třeba The Boys 88 %, ale i tak to bude v podání Al Pacina a jeho bandy lovců nacistů slušný nářez.

Amazon nám tímto způsobem nabídne další seriál, co se zabývá problematikou nacistů ve Spojených státech. Z trochu jiného pohledu se o to postaral Muž z vysokého zámku 79 %, který se na konci minulého roku dočkal závěrečné série. Nyní se podíváme do USA roku 1977.

V hlavních rolích uvidíme Al Pacina   jako Meyera Offermana, jednoho ze zakládajících členů této organizace, a Logana Lermana   jako Jonaha Heidelbauma, který ztvární nejnovějšího rekruta. Dále se mezi lovci pohybují Kate Mulvany   jako sestra Harriet, Tiffany Boone   jako Roxy Jones nebo třeba Carol Kane   jako Mindy Markowitz.

Seriál The Boys od Amazonu se dočkal traileru pro druhou řadu, chcete vidět hlavu zevnitř?

Každý člen má svou roli a to od špehů, přes vojáky až po experty na zbraně. První řada bude k vidění už 21. února, kdy dorazí na Amazon Prime Video. Hlavním cílem bude zamezit vzniku „Čtvrté říše“.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: