Režisér Taika Waititi prozradil, kdy by mělo být zahájeno natáčení snímku Thor: Love and Thunder

Datum vydání 6. 1. 2020Shlédnutí 4 182×Sdílení článku118Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Ve filmovém světě byl konec roku hlavně ve znamení Star Wars, které nezvládlo naplnit očekávání, se začátkem nového roku se ale pomalu začíná mluvit o dalších filmech z dílny studia Disney. V tomto případě se Taika Waititi   podělil o svou představu, kdy by mělo začít natáčení filmu Thor: Love and Thunder  , který na stříbrná plátna dorazí v roce 2021.

V rámci „čajového dýchánku“ BAFTA prozradil, že do Sydney dorazí někdy v průběhu dubna a se samotným natáčením by se mělo začít snad v srpnu 2020. Je ale otázkou, jak moc bude celé plánování ovlivněno aktuálními požáry na půdě Austrálie. Právě východní pobřeží totiž momentálně sužuje obrovské sucho a oheň není možné pořádně kontrolovat.

Představitel Thora Chris Hemsworth si tahá domů kladiva, prozradila jeho manželka

Doufejme tedy, že Austrálie překoná tuto katastrofu co nejdříve, a to nejen pro blaho filmových fanoušků, ale především pro záchranu co největšího množství lidí a zvířat v zasažené oblasti.

Pokud byste chtěli nějak pomoct s aktuální situací, tak můžete například přispět Australskému červenému kříži, nebo neziskové organizaci Wires, která se snaží pomoct všem zasaženým zvířatům.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *