Noví mutanti: Několikrát odkládaný spinoff X-Menů se konečně dočkal traileru. Co zatím víme?

7. 1. 2020 2 432×14 světlý/tmavý vzhled

Více jak dva roky jsme čekali na další záběry z filmu, který nám má ukázat svět X-Menů v trochu jiném světle. Nevypadá to sice, že bychom se měli střetnout s nějakou z postav, co jsme doposud viděli, ale budeme se zabývat problematikou mutantů tak, jak by se jí zabývali v pro ně specializovaných sanatoriích.

Nový trailer nám ukazuje všechny hlavní postavy a spolu s nimi také střípky jejich příběhů. Co všechno se ale vlastně bude v tomto filmu dít je zatím stále otázkou a ani oficiální synopse nám toho moc neprozradila.

Thriller zasazený do izolované nemocnice, kde je skupina mutantů držena a monitorována. Když se ale začnou objevovat zvláštnosti kolem nich, tak začne být testováno jak jejich přátelství, tak schopnost ovládat své schopnosti, když se snaží probojovat si cestu ven a přežít.

Samotný film měl původně dorazit už před dvěma lety, studio 20th Century Fox ale chtělo některé věci upravit a o rok snímek odložilo, aby na vše byl čas. K žádnému dalšími natáčení ale nedošlo a film tedy bude v původní podobě, další odklad byl pak zapříčiněn odkoupení studia společností Disney.

Noví mutanti: Příběh prokletého snímku ze světa X-Men, který jsme měli vidět už nedávno

Po dvou letech v šuplíku se tedy Maisie Williams   spolu se zbytkem svých mutantích přátel dočká premiéry, která proběhne 2. dubna 2020.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: