Christian Bale jedná o roli ve filmu Thor: Love and Thunder. Mohl by ztvárnit Beta Ray Billa

8. 1. 2020 2 773×147 světlý/tmavý vzhled

Pokud vyjde přání režiséra Taika Waititiho  , tak by natáčení snímku Thor: Love and Thunder   mělo být zahájeno někdy na konci léta 2020. Požáry sice stále sužují velkou část Austrálie, ale první deště začínají s celou situací pomáhat, snad tedy i příchod boha hromu na jejich půdu bude znamenat i více bouřlivého počasí. Zajímavé ale je, že tento film by mohl nabídnout hned tři postavy, co budou vládnout bleskům.

O prvních dvou víme celkem spolehlivě, protože Chris Hemsworth   se určitě objeví jako Thor a Natalie Portman   by se podle všeho měla stát bohyní hromu. Do hledáčku Marvel Studios se ale dostal také Christian Bale  , s ním momentálně řeší detaily smlouvy, a právě on by teoreticky mohl být tou třetí postavou.

Naposledy jsme ho v komiksovém světě viděli v roce 2012, kdy ztvárnil Batmana ve filmu Temný rytíř povstal 86 %. Zatím sice není oficiálně potvrzeno, koho přesně bude hrát, ale jednou z možností je i Beta Ray Bill. V komiksových příbězích Thora jde o jednu z nejoblíbenějších postav a navíc jde o někoho, kdo je jako jeden z mála hoden jeho kladiva.

Je ale otázkou, jak by zapadal do celé linky s Jane Foster, protože pokud by se z ničeho nic objevila další postava, co bude schopná pozvednout Mjolnir, tak její velkolepost najednou nebude tak velkolepá. Na druhou stranu jsme už v Ragnaroku 82 % nejspíš viděli jeho tvář, a to v podobě jedné z obřích hlav na Grandmasterově věži, takže víme, že jeho postava v MCU již existuje.

Logan, Avengers, Deadpool i Joker. Vybírali jsme nejlepší superhrdinské snímky uplynulého desetiletí

Samotný film ale neuvidíme v kinech ještě skoro dva roky, takže si na oficiální odhalení Balovy postavy budeme muset ještě počkat. Premiéra je zatím stanovena na 3. listopadu 2021.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: