Harry Potter: zaměstnanec studia Warner Bros. byl odsouzen za krádež více jak 1000 předmětů z filmů

8. 1. 2020 4 234×27 světlý/tmavý vzhled

Produkční štáb se skládá z nejrůznějších lidí a ne každý je zrovna čestným občanem, o čemž se přesvědčilo i studio Warner Bros., když zjistilo, že si jeden z jeho zaměstnanců odnáší věci z natáčení. Asi každý fanoušek by si rád vzal nějakou drobnost ze svého oblíbeného světa, ale někteří mají s takovými věcmi jiné plány.

Což byl i případ Adama Hilla, který na svém soukromém eBay profilu prodal více jak 1000 hůlek, odznaků, kravat, šál a dalších drobností, co jsme měli možnost vidět ve světě čar a kouzel. Celkově zcizil předměty v hodně zhruba $40 000. Všechny pak pocházely ze skladu studia ve městě Leavesden Hertfordshire.

Dopaden byl už v březnu 2018, když si jeho kolegové všimli, že se pod jeho stolem objevují a následně mizí různé předměty, po nahlášení bylo zjištěno, že jeho krádeže začaly v prosinci roku 2017. Od té doby se pak táhlo soudní líčení.

Kevin Feige prozradil, čím ho Harry Potter inspiroval při tvorbě superhrdinského vesmíru

„Zloděje“ ale najdeme i mezi samotnými herci, třeba Jason Isaacs   si domů chtěl odnést kopii Denního věštce, byl ale dopaden režisérem Davidem Yatesem  . Nejlepší zločin se ale podařil Alanu Rickmanovi  , který si hned první den natáčení odnesl několik mincí z Gringotovy banky.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: