Avatar: Dosud neviděná krása Pandory. Tvůrci pokračování zveřejnili nové obrázky přírody

8. 1. 2020 34 357×13 světlý/tmavý vzhled

Twitterový účet Avatara je poslední dobou docela aktivní. Nedávno jsme na něm mohli vidět třeba fotku z paluby lodi, která se ukáže v dalších příbězích z Pandory. Tentokrát nás tvůrci oblažili hned několika obrázky ve vysokém rozlišení, které ukazují dosud neviděná zákoutí divokého světa. Ukázali se dokonce i noví živočichové.

Detailně si můžete koncepty prohlédnout po kliknutí na odkazy níže.

První obrázek nás zavedl do prostředí připomínajícího tropické pobřeží s plážemi a stromy s dlouhými kořeny. V jeho popředí pak roste rudé kvítí. Druhý koncept pak zobrazuje zvláštní stupňovitou zatopenou oblast s podezřele geometrickými skalami v pozadí, které trochu vypadají, jako by byly vulkanického původu. Dva domorodci k čemusi používají dlouhou tyč, možná loví.

Avatar 2 ukázal fotku mateřské lodi Sea Dragon, natáčení je pro letošní rok u konce

Na třetím obrázku se vracíme na hornaté pobřeží, kde poletují jezdci na ikranech. Finální obrázek pak ukazuje dvě postavy, které plavou mezi levitujícími skalami na tvorech s dlouhým krkem, které asi nejvíc připomínají nějaký druh mořského dinosaura. V pozadí se pak tyčí půlkruhovité kamenné útvary.

Druhý díl Avatara s podtitulem The Way of Water   dorazí do kin už za necelé dva roky, 16. prosince 2021. Zbylé tři filmy by pak měly následovat vždy po dalších dvou letech.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: