Star Wars: Víme jak vznikl flashback Leii z deváté epizody, filmy Riana Johnsona možná neuvidíme

8. 1. 2020 4 019×28 světlý/tmavý vzhled

V loňském Vzestupu Skywalkera 65 % jsme se docela překvapivě dočkali flashbacku do dob mládí Luka a Leii, kteří spolu trénovali. Pokud vám po návštěvě kina vrtalo hlavou, jakým způsobem filmaři dali tuto scénu dohromady, už nad tím přemýšlet nemusíte. Tvůrci vytáhli tvář zesnulé herečky Carrie Fisher   z archivu šesté epizody série 87 %.

Podobně tvůrci použili též materiály ze sedmého dílu 76 %. Konkrétně opět hereččinu hlavu, kterou nasadili na digitální tělo. Chtěli totiž, aby byla Leia ze Vzestupu Skywalkera odlišná od svých verzí z předchozích epizod. V počítači jí tak upravili třeba vlasy, šperky či oděv. Přitom museli náročně sledovat její postoj a zpětně ho aplikovat do nových záběrů.

Star Wars: Vybrali jsme 10 nejlepších soubojů se světelnými meči

Když už jsme v předaleké galaxii, musíme zmínit, že se v poslední době dost mluví o trilogii, kterou měl režírovat tvůrce Posledního z Jediů 71 % Rian Johnson  . Ten totiž v současné době připravuje pokračování své novinky Na nože 81 % a mnozí soudí, že nebude ani stíhat na případných projektech ze světa Star Wars pracovat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: