MCU: Smrt Tonyho Starka mohla být daleko brutálnější, fanoušek našel všechny záběry Captainova zadku

10. 1. 2020 27 109×334 světlý/tmavý vzhled

Lusknutí, kterým Tony Stark zničil Thanosovu armádu a zabil i samotného arcipadoucha, stálo hrdinu život. Viděli jsme i popáleninám podobné rány, které mu použití Kamenů nekonečna způsobilo. Jeden z tvůrců vizuálních efektů však odhalil, že mohl Stark umírat ještě brutálnějším způsobem.

 

Nechali jsme tkáň jeho tváře bublat energií, ale bylo to příliš drastické. Nesedlo to. Poslední den či dva, kdy jsme na tom pracovali, jsem se snažil najít ten správný balanc. Myslím, že to bylo méně než dva týdny před premiérou.

Dokonce byla zvažována možnost, že by uvolněná energie praskla Tonymu oko a znetvořila by ho skoro jako batmanovského záporáka Two Face, takže by mu skrze zničenou tvář byly vidět zuby.

Tvůrci prý chtěli, aby bylo divákovi jasné, že si Starkův hrdinský čin vybral strašlivou daň, zároveň ale nechtěli příliš brutálním zraněním odvádět pozornost od hereckého výkonu Roberta Downeyho Jr.  . To se nakonec zjevně povedlo, soudě podle pozitivního přijetí hrdinovy oběti mezi diváky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ryan Meinerding (@ryan_meinerding_art) on

Iron Mana se také týká před pár dny zveřejněný concept art k snímku Spider-Man: Homecoming 73 %. Ten se stal zjevně předobrazem scény, v níž Tony Stark zachraňuje ve filmu Petera Parkera po jeho pádu do vody. Za zmínku stojí, že Tony používá jinou zbroj než v samotném snímku, bez jakýchkoli stříbrných prvků.

Nelení však ani fanoušci na Redditu. Jeden z nich dal dohromady montáž záběrů z MCU, v nichž můžeme zahlédnout Captainův zadek. Obrázek si můžete prohlédnout níže:

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (3 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: