Star Wars: Vystřižené scény prý Palpatinův návrat nevysvětlí. Údajně totiž vůbec neexistují

10. 1. 2020 2 447×15 světlý/tmavý vzhled

Před pár dny proletěla internetem zpráva, že byly z nového Vzestupu Skywalkera 65 % vystřiženy poměrně zásadní scény. Ty měly vrhat víc světla na způsob, jakým císař Palpatine přežil svou zdánlivou smrt. Pokud jste se ale těšili, že se jich snad jednou dočkáme třeba v nějakých bonusech, máme pro vás špatnou zprávu. Kýžené vysvětlení dost možná vůbec neexistuje.

Tvrdí to aspoň Patrick Tubach, který se staral o práci na vizuálních efektech. Podle něj prý režisér J. J. Abrams   sice občas natočil více variant různých scén, většinou ale jenom kvůli odlišným úhlům kamery či změnám nasvětlení. Tubach si není vědom, že by vznikly jakékoli alternativní verze Palpatinova příběhu. Viděli jsme prý všechno.

Darth Bane a Pravidlo dvou. Vysvětlíme, jak se zrodili moderní Sithové ve světě Star Wars

Ať už je to jakkoli, tajemství císařova přežití nezůstane neodhaleno na dlouho. Lze totiž očekávat, že bude detailně vysvětleno v nějakém komiksu či knize ze světa Star Wars, podobně jako se to stalo s jinými záhadami v minulosti. Otázkou zůstává, zda to přinejmenším pro některé filmové fandy nebude jen chabá útěcha.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: