Birds of Prey se dočkalo dalšího traileru. Harley Quinn si v něm upeče Jokera a najde Bruce Wayna

10. 1. 2020 10 615×145 světlý/tmavý vzhled

Birds of Prey   je pro fanoušky světů Marvelu a DC asi jedním z nejočekávanějších filmů roku 2020, na druhou stranu letos nemáme moc z čeho vybírat. Tak či onak nás ale čekají zajímavé kousky a právě příběh s Harley Quinn bude nejspíš tím nejšílenějším, co dostaneme.

Celý název snímku je Birds of Prey (a podivuhodná proměna Harley Quinn), a jak sám napovídá, tak se vydáme spíše cestou Deadpoolovského humoru, než drsnosti temného rytíře

Hlavní hvězdou celého příběhu je samozřejmě Harley Quinn jejíž tváří se stala Margot Robbie  , ta spojila své síly s Mary Elizabeth Winstead   jako Huntress a Jurnee Smollet-Bell   v roli Black Canary. Ty se společně postaví místnímu šéfovi zločinu, kterého každý zná pod jménem Black Mask, jemu propůjčil svůj šarm Ewan McGregor  .

Proč by DC mohlo na filmové scéně v roce 2020 pokořit Marvel? Dokáže Marvel odstartovat novou éru?

Podobně, jako tomu bylo v roce 2016 s Deadpoolem 81 %, tak i snímek Birds of Prey bude valentýnským kouskem, který do kin dorazí 6. února. Co se týče upečení Jokera, tak v tomto případě jde samozřejmě o jméno nešťastného náklaďáku, Bruce je pak její nový mazlíček v podobě hyeny.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: