Marvel: Zmučený Tony Stark se ukázal na obrázcích, Red Guardian prý býval ruským Captainem

13. 1. 2020 16 113×1728 světlý/tmavý vzhled

Herec David Harbour  , který se již brzy objeví v MCU jako Red Guardian, promluvil o své postavě. Pro server The Wrap prozradil, že býval jeho hrdina pro Rusko něčím, jako Captain America pro Spojené státy. K Black Widow ho pak váže pouto, které je tak trochu otcovské. Z filmu se prý ale nejspíš nedozvíme, jakou minulost přesně Nataša s Red Guardianem zažila.

Guardian kdysi pro Rusy symbolizoval naději, nejlepší léta už má ale dávno za sebou. Oblek mu stále padne, avšak je o poznání těsnější. Snaží se také v životě začít znovu poté, co se mu leccos nepovedlo. Nepatří mezi vznešené hrdiny, protože přes svou značnou sílu skrývá i spoustu slabin.

Logan, Avengers, Deadpool i Joker. Vybírali jsme nejlepší superhrdinské snímky uplynulého desetiletí

Nedávno jsme přinesli zprávu, že mohla smrt Tonyho Starka v Endgame vypadat mnohem drastičtěji. Tvůrci dokonce zvažovali, že hrdina přijde o oko, nebo že dokonce zůstane znetvořen ve stylu slavného padoucha Two-Face. Umělec s instagramovým nickem Bosslogic nyní obě tyto alternativní verze Starkova skonu zkusil vyobrazit. Jak se mu to povedlo, můžete posoudit sami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bosslogic (@bosslogic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bosslogic (@bosslogic) on

Black Widow uvidíme v českých kinech už 30. dubna.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (17 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: