Morbius: Máme první upírovu fotku, ukázat by se měl i Spider-Man. Možná bude za vraha

Datum vydání 13. 1. 2020Shlédnutí 8 441×Sdílení článku109Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Herec Jared Leto   už se pokusil dobýt komiksový svět jako Joker v Sebevražedném oddílu 64 %, kdovíjaký úspěch ale neslavil. Již letos ale dostane novou šanci – objeví se totiž jako upír Morbius ve stejnojmenném snímku studia Sony Pictures, které buduje vlastní komiksové univerzum ze Spider-Manových ikonických protivníků.

První fotky už unikly na internet. Díky nim nyní víme, jak bude Morbius na plátně vypadat a fanoušci vesměs neskrývají spokojenost. Namaskovaný Leto totiž jako by z oka vypadl upírovi, kterého znají z komiksových panelů. Druhá uniklá fotka pak postavu ukazuje v civilu uprostřed městských ulic.

Zaujme hlavně graffiti Spider-Mana v pozadí, které někdo přepsal bílým nápisem MURDERER. Znamená to, že veřejnost v univerzu Sony viní pavoučího hrdinu z nějaké vraždy? Už dlouho se spekuluje, že by mohl Spidey ve snímku dostat cameo. Někteří teď proto dokonce vymýšlejí divoké teorie, že graffiti odkazuje na smrt Mysteria a snímky Sony budou propojeny s MCU, nebo se v nich aspoň ukáže Tom Holland   jako Peter Parker.

Superman jako Ježíš, americká vlajka v Avatarovi. I tak okatě se filmy snaží prodat svá poselství

Podobný vývoj událostí asi není moc pravděpodobný, obrázek na zdi ostatně využívá design Spideyho obleku z doby, kdy hrdinu ještě hrál Tobey Maguire  . Pravdu se ale pochopitelně dozvíme až 30. července, kdy Morbius dorazí do kin.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *