Film Star Wars: Vzestup Skywalkera měl skvělá krycí jména pro své tajné postavy

15. 1. 2020 3 660×10 světlý/tmavý vzhled

Některé věci je potřeba držet v tajnosti do poslední chvíle, což byl i případ pár postav z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera 65 %. Ne vždy se totiž mohou tvůrci bavit v naprostém soukromí a člověk nikdy neví, kdo ho může poslouchat. I proto se dvě postavy dočkaly zvláštní péče v podobě krycích jmen.

O těch nedávno promluvil scénárista Epizody IX, Chris Terrio  .

Krycí jméno pro Císaře bylo Trooper 13. A když jsme mluvili o Harrisonovi (Fordovi), tak jsme o něm hovořili jako o Uklízeči. Cítili jsme, že byl součástí něčeho neuzavřeného uvnitř Kyla, takový rodinný hřích.

Pro Rena tedy bylo důležité to uzavřít a usmířit se vzpomínkou na svého otce. Proto jsme Harrisona nazývali Uklízečem, protože umožnil Renovi uklidit,. tedy alespoň duševně, něco z toho nepořádku, co natropil.

Jedno je tedy jasné, pokud byste narazili na Chrise a J. J. Abramse  , jak sedí někde v kavárně a baví se o budoucnosti Star Wars, tak vás určitě nebudou zajímat informace o nějakém vojákovi a uklízeči. Tedy pokud ten daný trooper najednou nezačne metat blesky k obloze.

Star Wars: Filmy nedokázaly vysvětlit příběh Kylo Rena, ale komiksy to hodlají napravit

Ve světě Star Wars se toho jinak momentálně stále děje celkem dost, šušká se o filmu z doby Staré republiky a vypadá to, že znovu zavítáme do světa Star Wars: Povstalci 67 %, kam by nás měla zavést sequel série. Na další obsah z předaleké galaxie ale nemusíme čekat ani tak dlouho, protože už 17. února dorazí závěrečná řada Klonových válek 77 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: