Seriál Star Trek: Picard má oficiálně potvrzenou druhou řadu. Kdy startuje první série?

13. 1. 2020 3 656×157 světlý/tmavý vzhled

Podobně, jako tomu je třeba u seriálu ze světa Pána prstenů  , tak i série Star Trek: Picard   z rukou CBS se dočkala oficiálního potvrzení druhé řady ještě před odvysíláním té první. V tomto případě sice asi nepůjde o trhák rozměrů, jaký očekáváme od Amazonu, ale fanoušky Star Treku to jistě potěší.

Oznámení přišlo v rámci nedělní prezentace asociace televizních kritiků, kde výkonná vice prezidentka obsahu CBS All Access, Julie McNamara pronesla prohlášení.

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit plány pro druhou sérii ještě před debutem té první a jsme si jisti, že fanoušci Star Treku i noví sledující budou ohromeni jak obsazením, tak představeným příběhem, který startuje 23. ledna.

První zprávy o druhé řadě se objevily už v průběhu prosince, kdy portál Deadline informoval, že další série nabídne 10 dílů. Tato zpráva ale zatím nebyla potvrzena.

Star Trek se znovu ukáže jako animák, kam nás vezmou příběhy želvušky a dívky čelící strachu?

Star Trek: Picard bude sledovat další dobrodružství bývalého kapitána USS Enterprise, Jean-Luca Picarda, kterého opět ztvární sám Sir Patrick Steward  . Časově se podíváme 20 let za události seriálu Star Trek: Příští generace 75 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: