Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Morbius: První trailer překvapivě ukázal postavu z MCU, lék je prý občas horší než choroba

14. 1. 2020 12 168×140 světlý/tmavý vzhled

O tom, že se spekuluje o propojení nadcházejícího snímku Morbius   s komiksovým vesmírem MCU, jsme se už krátce zmínili ve včerejší novince. Večer však dorazil první trailer k novince a šokoval diváky po celém světě. Objevil se v něm totiž Adrian Toomes alias Vulture v podání Michaela Keatona  . Ten přitom tutéž postavu ztvárnil ve snímku Spider-Man: Homecoming 73 %.

Odehrává se příběh nadcházejícího snímku v MCU nebo v univerzu Venoma, ptají se jistě mnozí diváci? Jako kdyby situace nebyla už tak dost matoucí, mihne se na stěně za Morbiem krátce i graffiti Spideyho v podobě, v jaké si ho pamatujeme z dob trilogie Sama Raimiho  .

10 překvapivých faktů o světě Marvelu. Existují v něm upíři a veverčí holka, která porazila Thanose

Nejpravděpodobněji se zatím jeví možnost, že si Sony Pictures jen jednostranně vypůjčí postavy a dějové linky ze snímků natočených ve spolupráci s Marvelem, zatímco MCU bude Venoma, Morbia a další plánované snímky ignorovat.

Krom tohoto zásadního odhalení se ukázka vesměs drží vyježděných superhrdinských kolejí a představuje titulního vědce, který trpí vzácnou chorobou krve. Aby ji vyléčil, neváhá se nakonec proměnit v upírá. Získá tím nadlidskou rychlost, sílu, ale i třeba echolokaci. Zároveň ho ale samozřejmě pronásleduje velká chuť na krev.

Morbius dorazí 30. července.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: