Marvel: Ve druhém díle Doctora Strange se vrátí starý známý, máme obrázek tlustého Thora bez oka

15. 1. 2020 35 442×49 světlý/tmavý vzhled

O nadcházející dvojce Doctora Strange   jsme toho až doposud mnoho nevěděli. Producent Kevin Feige   potvrdil, že nás nakonec nečeká horror, jak se původně proslýchalo – snímek bude pouze děsivější, než je u Marvelu obvyklé. Britský server Backstage však nyní zřejmě odhalil první důležité detaily příběhu.

V popisu snímku totiž uvádí, že Strangovi zkříží cestu jeho bývalý přítel a způsobí, že čaroděj vypustí nepopsatelné zlo. Stane se tak ve chvíli, kdy hrdina zkoumá moc Kamene času. Zjevně tudíž můžeme čekat návrat Barona Morda, jehož si v prvním díle zahrál Chiwetel Ejiofor  . Právě ten totiž ostatní čaroděje opustil a v potitulkové scéně se prohlásil za jejich nepřítele.

Jane Foster jako Thor: Povíme, jak se vědkyně stala bohyní hromu v komiksech

Zajímavější je však explicitní zmínka Kamene času. Jak ho může Strange zkoumat, když byl zničen Thanosem po jeho osudovém lusknutí? Alternativní Kámen z minulosti přece Captain America vrátil zpátky Prastaré. Odpověď na tuto otázku se nejspíš dozvíme až 6. května příštího roku, kdy snímek dorazí do českých kin.

Art of Avengers Endgame - Thor with eyepatch

Dočkali jsme se též nového concept artu, který ukazuje tlustého Thora z Avengers: Endgame 84 % s klapkou přes oko. Tvůrci tudíž zjevně v jedné fázi příprav snímku ještě počítali s tím, že bůh hromu nedostane nové od Rocketa.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: