Star Wars: Režisér Thora by klidně pro Lucasfilm točil, šušká se o filmu z dob Staré republiky

15. 1. 2020 4 380×327 světlý/tmavý vzhled

Režisér Taika Waititi  , jehož si filmoví fanoušci pamatují hlavně jako tvůrce snímku Thor: Ragnarok 82 %, by klidně pro Lucasfilm natočil nějaký příběh ze světa Star Wars. Podotkl nicméně, že nic takového v současné době není v plánu. Waititi se však do předaleké galaxie už nedávno podíval. Postaral se o jednu z epizod nového seriálu Mandalorian 85 %.

Server Movieweb dodává, že i kdyby Lucasfilm tvůrce skutečně oslovil s nabídkou, Waititiho filmu bychom se hned tak nedočkali. Režisér letos plánuje začít pracovat na dalším Thorovi s podtitulem Love and Thunder  , který dorazí do kin příští rok. Navíc podle všeho stále ještě plánuje natočit Akiru.

Darth Bane a Pravidlo dvou. Vysvětlíme, jak se zrodili moderní Sithové ve světě Star Wars

Klepy jsou tudíž to jediné, co o budoucnosti předaleké galaxie nyní můžeme najít. Nedávno se povídalo, že bychom mohli nahlédnout do vrcholného období Republiky. Nyní se zase šušká to, že nás některý budoucí film (a prý i seriál) zavede do ještě hlubší minulosti. Konkrétně zhruba 4000 let, do dob Staré republiky. To by jistě potěšilo hlavně hráče mezi fanoušky Star Wars, kteří mnohdy stále vzpomínají na Knights of the Old Republic.

Režisér Posledního z Jediů 71 % Rian Johnson  , který měl podle původního plánu natočit někdy v budoucnu vlastní trilogii, mimochodem pořád neví, na čem je. Pro Variety předevčírem prozradil, že stále mluví s Lucasfilmem, který nicméně zatím nic neoznámil.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: