X-Men: Patrick Stewart prozradil, zda se někdy ukáže v MCU. Setkal se s Kevinem Feigem

16. 1. 2020 7 808×33 světlý/tmavý vzhled

Herec Patrick Stewart   se v uplynulých letech objevil v celé řadě snímků ze série X-Men jako Profesor X, mutantský mentor. Všechny filmy však točil ještě v době, kdy práva vlastnilo studio 20th Century Fox. Nyní se ale X-Men vrátili zpět k Marvelu a ten projevil o Stewarta zájem, pokud by se herec byl ochoten vrátit.

Stewart se prý před pár měsíci sešel s producentem Kevinem Feigem  , který dohlíží na celý projekt propojeného vesmíru Marvelu. Pokud však doufáte, že se herec nechal zlomit, musíme vás zklamat. Roli Charlese Xaviera si už zopakovat neplánuje. Vysvětlil ale aspoň svůj důvod.

Logan, Avengers, Deadpool i Joker. Vybírali jsme nejlepší superhrdinské snímky uplynulého desetiletí

Herec se prý zúčastnil projekce svého posledního x-menského snímku, Logana 83 %, po boku hlavní hvězdy Hugha Jackmana  . Dlouholetí kolegové oba nedokázali během sledování potlačit emoce. Nejen samotnou smrtí svých postav, ale i tím, že vlastně dali sbohem slavné roli.

Jackman a Stewart ostatně už v minulosti tvrdili, že se k populárním mutantům po Loganovi vracet neplánují. Přesvědčit je zjevně nedokáže ani Kevin Feige.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: