Endgame: Hulkova tužka, portál pro Wasp, spolupráce hmyzu. Detaily, které jste možná nepostřehli

18. 1. 2020 4 255×56 světlý/tmavý vzhled

I celé měsíce po premiéře snímku Avengers: Endgame 84 % fanoušci občas objevují zajímavé detaily poschovávané napříč celým filmem. Youtuber s nickem Canadian Lad si v prosinci film pustil ve čtvrtinové rychlosti, aby takových zajímavostí objevil co nejvíc. My jsme z nich vybrali ty, o kterých jsme na našem webu dosud nepsali.

Všimli jste si třeba, že Hulk používá tužku při ovládání přístroje na cestování časem? Jeho prsty jsou totiž příliš velké.

Za zmínku stojí i detail ze scény, v níž se všichni hrdinové scházejí k finálnímu střetnutí s Thanosem. Portál, jímž na scénu dorazí Wasp, je totiž malý a zjevně určený pro její zmenšené hmyzí rozměry.

A když už jsme u hmyzu – když Avengers míří do boje, Spider-Man se houpe na pavučině. Jak je to ale možné, když v okolí nezůstala žádná dostatečně vysoká budova? V pozadí na jednom záběru jasně vidíme, že Spidey ve skutečnosti jako oporu pro své pavučiny používá zvětšené tělo svého kolegy Ant-Mana.

Taky jsme se díky autorovi videa dozvěděli, že Thanos nemá zápěstí z gumy. S tím normálním by totiž nebylo možné použít meč jako vrtuli a odrazit tak nepřátelský útok. Zpomalený záběr odhalil, že Šílený titán zbraň pouze drží a ta rotuje okolo rukojeti sama.

Avengers: Pět důvodů, proč byla loňská Infinity War lepší než letošní Endgame

Pokud ovládáte angličtinu, další zajímavé detaily z filmu naleznete v původním videu:

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: