Mortal Kombat se dočká další adaptace. Tentokrát nás čeká animovaný film

Datum vydání 20. 1. 2020Shlédnutí 1 807×Sdílení článku88Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Herním sériím se na filmových plátnech nikdy příliš nedařilo, mezi nejlepšími najdeme první díly série Resident Evil a snímek Tomb Raider 65 % s Aliciou Vikander   v hlavní roli. Ale ani tyto kousky bychom nezařadili mezi klenoty filmového průmyslu. Mortal Kombat se pokoušel o svou cestu na výsluní v 90. letech, bohužel bezúspěšně. To by se ale mohlo změnit.

Studio Warner Bros. Animation totiž oznámilo, že pracuje na animovaném filmu z prostředí Mortal Kombat, a aby toho nebylo málo, tak dorazí už v první polovině letošního roku. Snímek ponese název Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge.

Režie se ujme Ethan Spaulding   a scénáře Jeremy Adams. V hlavních rolích bychom měli slyšet Joela McHala   jako Johnyho Cage a postavu Sonyy Blade ztvární Jennifer Carpenter  . Na scéně se objeví samozřejmě i Scorpion, Liu Kang, Sub-Zero a mnoho dalších.

Studio Warner Bros. odhalilo datum premiéry pro Matrix 4 a Flashe

Přesné datum vydání zatím nebylo zveřejněno a stejně tak ještě čekáme na první trailer. V roce 2021 bychom se navíc měli dočkat dalšího hraného filmu, který připravuje studio New Line Cinema.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023