Marvel: War Machine prý může dělat cokoli. Pořád nevíme, zda v Black Widow čekat Tonyho Starka

20. 1. 2020 7 874×12 světlý/tmavý vzhled

Herec Don Cheadle   se už od časů druhého Iron Mana 73 % objevuje v MCU jako James Rhodes alias War Machine. Nyní se vyjádřil k případnému návratu své postavy do propojeného hrdinského vesmíru. Kdyby se měl Rhody znovu ukázat na plátně, Cheadle by se mu prý rád zavrtal hlouběji pod kůži a možná dal prostor té části jeho charakteru, kterou jsme mohli vidět v úplně prvním Iron Manovi 82 %.

Tehdy přitom ještě postavu hrál její původní představitel Terrence Howard  .

Don Cheadle se vyhnul přímé odpovědi na otázku, zda by si zopakoval roli War Machina i v případném seriálu pro streamovací platformu Disney+. Prý skutečně neví a ani nad tím moc nepřemýšlel.

Logan, Avengers, Deadpool i Joker. Vybírali jsme nejlepší superhrdinské snímky uplynulého desetiletí

Jeho kolega Robert Downey Jr.   také v poslední době nic moc konkrétního neprozradil. Hraje totiž hlavní roli v novém snímku Dolittle 68 %, takže nyní často mluví s novináři. Ti se jej nepřekvapivě ptali, zda se Tony Stark ještě ukáže v MCU. Zpráva serveru Deadline ze září totiž tvrdila, že postavu znovu uvidíme v nadcházejícím snímku Black Widow  , který se odehrává před událostmi Avengers: Endgame 84 %.

Herec odmítl říct, zda ho skutečně uvidíme a jenom s humorem podotkl, že by bylo hezké, kdyby mu v budoucnu dával Marvel vědět, až použije jeho postavu. Filmaři už totiž dnes prý dokáží všechno a i samotný rozhovor s novináři by se dal zfalšovat pomocí technologie deepfake, která umožňuje vyměňovat lidem obličeje.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: